A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Indie - Diskuze

Původní dotaz

Indie na vlastní pěst

19.01.2011 22:01:43 | Zhivago
Zhivago
Zdravím všechny členy. Plánuju cestu do Indie na Říjen letošního roku. Jenže bohužel mi vypadl kamarád se kterým jsme měli tuto cestu absolvovat na vlastní pěst a jelikož to nechci z tohoto důvodu rušit, zkouším někoho najít. Někoho kdo rád poznává, kdo rád proleze každý kout a neřeší, že se právě umazal někde na oblečení... ;)) Tak kdyby měl někdo zájem, ať se klidně ozve, budu jedině rád... ;-) Pavel.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
21.08.2017 21:55 77.21.253.***
Re:  

nemohu napsat dotaz

Neregistrovaný uživatel
21.08.2017 21:51 77.21.253.***
Re:  

dopadlo to? petrsmolik59@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
21.08.2017 21:46 77.21.253.***
Blue.blue 22.09.2016 09:13
Re: Indie - Goa - samy 2 holky  

omlouvám se, nevím, proč mne to odhlašuje...dotaz byl můj

Neregistrovaný uživatel
22.09.2016 09:06 193.102.155.***
Indie - Goa - samy 2 holky  

Ahoj všem zkušenějším. Mám dotaz - měli jsme jako parta letenky na Goa s FlyDubai....po jejich zrušení jsem zůstala asi sama s 15 letou neteřinkou, kdo dál chce jet... Něco už mám sice nacestováno, ale doporučíte GOA přes Delhi i pro 2 "baby"...není to úplně bláznovství? Díky za vaše rady, případně zkušenosti. 8-) Hanka

Neregistrovaný uživatel
09.02.2016 15:51 194.79.55.***
Jak se žije a pracuje v Indii  

Pokud by někoho zajím rozhovor s Čechem žijícím a pracujícím v Indii (Kalkatě), počíst si může zde http://fijalka.cz/jak-se-zije-pracuje-v-indii/

ASSid23 15.10.2012 16:56

Ahoj všichni, příští rok na konci ledna mame v plánu cestu do Indie. Přiletime do Turecka a odtud vlakem/busem přes Irán a Pakistán do Indie. Máte někdo zkušenost s takovou cestou, nevíte jak to je s bezpečností? Lidi který tam byli nam říkájí různě, že to bylo super, žádný problem..a pak někdo řekne že to tam moc bezpečný není.
Máme naplánované 2 měsíce cestování. Díky za odpovědi:) Zdenda ;-) ;-) ;-)

Rosta
03.10.2012 22:20 213.211.44.***
Re: Indie na vlastní pěst  

Už je to víc než dva roky co jsem se tam registroval, takže si nepamatuji přesný postup registrace. Navíc jsem to dělal během mého pobytu v Indii kdy jsem měl indický telefon, takže případné MOBILE OTP nebyl problém. Jak to udělat od nás opravdu nevím ale myslím, že by to mělo určitě nějak jít.
Jako druhou možnost jak zabookovat lístky na vlak po Indii bych viděl využít nějakých přátel v Indii.

• Anonym (1)
slavka
27.09.2012 21:09 90.180.43.***
Re: Indie na vlastní pěst  

Moc bych tě chtěla požádat o radu, nejsem schopna se zaregistrovat na www makemytrip.com,nemůžu se dostat přes MOBILE OTP.Poslala jsem kopii pasu,jak radí ,ale nic se nedělo.Můžete mi poradit jak zabukovat lístky na vlak po Indii?
Děkuji moc Slávka

zuza.habi 17.09.2012 18:15
Re: Indie,s batohem,na cely leden?  

V Kerale jsem byla loni, kdyby byly potřeba nějaké info, tak se klidně ptej (nejlépe na zxzx@email.cz), i když v průvodci člověk najde vše. Kerala je čarokrásná a celá Indie je neuvěřitelná..určitě si to tam užiješ!

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu